Sale!

Samsung Galaxy Fit-e

6,900L

  Transport në Gjithë Shqipërinë FALAS
Garanci 12 muaj!
I Ri

MARKA : Samsung Galaxy Fit E

NGJYRA : E ZEZE

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM :  Android

VECORI : Ekran me prekje. Rezistente ndaj ujit. Samsung Galaxy Fit-E eshte ora perfekte per te kryer aktivitetet fizike. Monitoron rrahjet e zemres dhe regjistron te dhena mbi hapat tuaj. Mund te lidhet me Bluetooth dhe te merrni njoftime ne kohe reale nga pajisja juaj celular. Jetegjatesi baterie deri ne 25 dite me nje karikim te vetem.

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?