Sale!

Adaptor Lightning ne Aux Org

1,490L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

EMRI : ADAPTOR NGA LIGHTNING NE AUX 3.5mm

MARKA : APPLE

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATET ME : PAISJE ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E SIPER

VECORI : MATERIALI CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PERDORET PA E HEQUR COVERIN E TELEFONIT,

PERSHTATET ME SHUMICEN E KUFJEVE ME DALJE AUX 3.5mm

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?