Sale!

Apple earpods Org

2,490L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : APPLE

MODELI : EARPODS (Lightning)

GJATESIA E KABELLIT : 1m

MATERIALI : ABS + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 – 20000Hz

NDJESHMERIA : 93.2dB

MIKROFON : PO

VECORI : KUFJE ORIGJINALE TE MARKES APPLE

MBROJTJE E SHKELQYER KUNDER DJERSES DHE UJIT

DIZENJIM INXHINIERIK I VECANTE I FORMES SE KUFJES PER TE RRITUR DALJEN E VOLUMIT DHE ZVOGELUAR ZHURMAT NE MAKSIMUM

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

PERSHTATET GJERESISHT PER PAISJET ME PORTE AUDIO LIGHTNING ME SISTEM iOS 10.0 E SIPER

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?