Apple watch seria 3 (42mm)

38,000L

  •  Transport në Gjithë Shqipërinë FALAS
     Garanci 6 muaj!
     I përdorur, gjendja 10/10

MARKA : Apple watch seria 3

NGJYRA : E ZEZE

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM :  iOS

VECORI : GJENERATA E RE E MATESVE TE AKTIVITETIT ME NJE NUMER TE GJERE FUNKSIONESH TE PERMIRESUARA

PASQYRIM I MENJEHERSHEM I AKTIVITETEVE TE NDRYSHME SIC JANE: NUMRI I HAPAVE, MATJA E RRAFJEVE TE ZEMRES, CILESIA E GJUMIT, MESAZHE, BUSULLE, USHTRIME FIZIKE

TEKNOLOGJIA IP68 KUNDER UJIT JU MUNDESON TA PERDORNI PA FRIKE EDHE NE AMBIENTE ME LAGESHTIRE

KARIKOHET NGA PAJISJE TE NDRYSHME ME DALJE USB

MONITORIM AUTOMATIK I CILESISE SE GJUMIT DHE NUMRIT TE HAPAVE

REZISTENT NDAJ UJIT DERI NE 50m THELLESI

MONITORONI AKTIVITETIN FIZIK DHE PERMIRESOJENI CILESINE E JETES CDO DITE E ME SHUME

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?