Sale!

Apple Watch Series 5

58,900L

  Transport në Gjithë Shqipërinë FALAS
 Garanci 12 muaj!
 I Ri

MARKA : Apple watch seria 5

NGJYRA : E ZEZE

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM :  iOS

VECORI : GJENERATA E RE E MATESVE TE AKTIVITETIT ME NJE NUMER TE GJERE FUNKSIONESH TE PERMIRESUARA

PASQYRIM I MENJEHERSHEM I AKTIVITETEVE TE NDRYSHME SIC JANE: NUMRI I HAPAVE, MATJA E RRAFJEVE TE ZEMRES, CILESIA E GJUMIT, MESAZHE, BUSULLE, USHTRIME FIZIKE

TEKNOLOGJIA IP68 KUNDER UJIT JU MUNDESON TA PERDORNI PA FRIKE EDHE NE AMBIENTE ME LAGESHTIRE

KARIKOHET NGA PAJISJE TE NDRYSHME ME DALJE USB

MONITORIM AUTOMATIK I CILESISE SE GJUMIT DHE NUMRIT TE HAPAVE

REZISTENT NDAJ UJIT DERI NE 50m THELLESI

MONITORONI AKTIVITETIN FIZIK DHE PERMIRESOJENI CILESINE E JETES CDO DITE E ME SHUME

Ekstra: Ora Apple seria 5 me ekranin qe rri gjithe kohes ndezur duke treguar kohen, informacione te rendesishme duke mos qene nevoja per te ngritur kycin.

Open chat
Ju duhet ndihme?
Powered by Join.chat
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?