Sale!

Awei V.5

2,890L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI : ABS

DIAMETRI I BOKSIT : 40mm

PESHA : 270g

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 – 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 250mAH/3.7V

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / NE PERDORIM 13-15 ORE / NE STANDBY 300 ORE

VECORI : BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE MUNDESON DEGJIM PER NJE KOHE TE GJATE,

TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI,

MIKROFON I INTEGRUAR SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM ME PAISJET ME BLUETOOTH,

DIZENJIM ME PALOSJE ZE PAK VEND DHE LEHTESON MBAJTJEN ME VETE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?