Sale!

Awei Y290

5,290L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V3.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 2 x 5W

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

KAPACITETI I BATERISE : 3000mAh

KOHA : NE KARIKIM RRTH 3 ORE / NE PERDORIM DERI NE 10 ORE / NE STANDBY 1000 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz – 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO / USB / RADIO

FORMATI I MUZIKES QE NJEH : APE, FLAC, MP3, WAV, WMV

NGJYRA : GRI / E VERDHE

VECORI : DIZENJIM SPECIAL 3 FUNKSIONE NE 1 PAISJE(BOKS ME BLUETOOTH, KARIKUES WIRELESS, ORE DIGJITALE),

TINGULL ME CILESI TEPER TE LARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK SI DISK MJAF DEKORATIV,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR ME ANULLUES ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

RAPORTIM ME ZE PER CDO NDRYSHIM STATUSI TE BOKSIT,

LIDHET NJEKOHESISHT ME DY PAISJE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?