BATERI ORG iPhone

1,490L

 Transport në Gjithë Shqipërinë FALAS
 Garanci 6 muaj!
 I përdorur, gjendja 10/10

EMRI : BATERI

MODELI : BATERI LITHIUM-POLIMERI

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : APPLE IPHONE

MATERIALI : LI-ION

PERDORIMI : BATERI NDERRIMI BASEUS PER IPHONE

VECORI : 100% BATERI TE REJA ORIGJINALE

CILESORE DHE JETEGJATE

KAPACITET I LARTE LITHIUMI INDUSTRIAL

E THJESHTE PER TU ZEVENDESUAR, ME SHUME PAK NJOHURI TEKNIKE TE NEVOJSHME

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?