Sale!

Beats Studio 3 Wireless

2,990L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : BEATS

MODELI : SOLO 3

MATERIALI : ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE BISEDE OSE MUZIKE RRETH 6 ORE / NE STANDBY 40 ORE

VECORI : PAMJE PLOT STIL DHE CILESI E LARTE,

TINGULL NE CILESINE HI-FI,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

VESHORE TE BUTA DHE SHUME TE REHATSHME,

MUNDESI LIDHJEJE ME FISHE AUX 3.5mm,

KRAHE METALIK FLEKSIBEL TE FORTE DHE QE ZGJATET NE PERSHTATJE ME KOKEN,

BUTONA KONTROLLI TE INTEGRUAR NE TRUPIN E KUFJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME SHUMICEN E PAJISJEVE BLUETOOTH

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?