Sale!

BOKS AWEI Y230

2,390L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

MODELI : Y230

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 2 x 4.5W

DIAMETRI I BOKSIT : 40mm

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

KOHA : NE KARIKIM RRTH 3 ORE / NE PERDORIM DERI NE 10 ORE / NE STANDBY 400 ORE

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO / USB

PERMASA : 185 x 59 x 51 mm

PESHA : 480g

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / BLU

VECORI : TINGULL RRETHUES 360° SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?