Sale!

COVER GOMINE SLIM

299L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

EMRI : COVER GOMINE

MARKA : ULTRA-THIN

MODELI : SLIM ULTRA-THIN

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : TE GJITHE MODELET SAMSUNG & iPHONE

MATERIALI : TPU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE, MBRON LENTET E KAMERES

VECORI : SHTRESE E HOLLE MBROJTJE NDAJ RENIES,

MATERIAL I CILESOR REZISTENT NDAJ ZVERDHJES,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?