Sale!

Galaxy Watch Galileo 46mm

35,900L

  Transport në Gjithë Shqipërinë FALAS
 Garanci 12 muaj!
 I Ri

MARKA : Samsung

NGJYRA : E ZEZE,

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM :  Android dhe IOS

VECORI : Balanconi cdo gje ne jeten tuaj. E pajisur me funksione te ndryshme, mbajtje te dhenash mbi kalorite e harxhuara, hapat qe beni dhe aktivitete te ndryshme. Tregon cdo informacion nga rrjetet tuaja sociale ose mesazhet qe ju vijne, gjithashtu edhe mundesine per te kthyer pergjigje direkt nga ora.

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?