Sale!

Gliter Iphone cover

590L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MODELI :  Gliter Iphone

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : Te gjitha modelet Iphone

MATERIALI : TPU

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE ME PAMJE FANTASTIKE MODERNE DHE SHUMENGJYRESHE

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?