Sale!

KARIKUES SAMSUNG ORG

1,190L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

 

EMRI : KARIKUES CELULARI ORIGJINAL

MARKA : SAMSUNG

MODELI : FAST CHARGE

HYRJE : AC 100 – 240V

DALJE : 5V / 2.0A , 9V / 1.67A MAX

PORTA DALESE : 1USB

NGJYRA : E BARDHE

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?