Sale!

AIRPODS i12 TWS

1,990L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MODELI : i12 TWS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 50 mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 400mAh

KOHA PER AIRPODS ME MBAJTESEN : MË SHUMË SE 3 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 4 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ) : DERI NË 1 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 2 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( STANDY DHE KARIKIM ) : DERI NE 120 ORE KOHE STANDBY DHE DERI NE 1.5 ORE KOHE PER TU KARIKUAR

PERMASA E NJE AIRPOD : 20 x 17 x 45 mm

VECORI : CLIESI SHUME E MIRE,

MBAJTESE KARIKIMI BASHKE ME FISHEN LIGHTNING,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, FALE SENSOREVE INTELIGJENT QE BEJNE LIDHJE ME NJERI TJETRIN DHE ME PAJISJEN TUAJ ME ANE TE BLUETOOTH,

KUFJET PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DYJA KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE ME BUTONAT NE TRUPIN E PAJISJES,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBROJTESEN

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?