Sale!

Xiaomi REDMI AIRDOTS

3,990L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
Brënda Tiranës Falas

MARKA : XIAOMI

MODELI : AIRDOTS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 6mm

FREKUENCA : 20 – 20000Hz

NGJYRA : E ZEZE

KAPACITETI I BATERISE : KUFJA: 40mAh / MBAJTESJA : 300mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 12 ORE NGA KARIKIMI I MBAJTESES / NE STANDBY 70 ORE

PERMASA : 62 x 40 x 27.2 mm

PESHA : 4g

VECORI : TEKNOLOGJIA IPX4 KUNDER UJIT DHE DJERSES,

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON SHUME KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET JANE TE LEHTA DHE SHUME CILESORE DUKE SIGURUAR JETEGJATESI TE MADHE,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 4g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?