Sale!

Lightning Baseus 2.4A

490L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1 m

TIPI : Usb to Lightning

DALJE : 5V – 2.4A / 9V – 2A / 15V – 1.2A

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE TE DHENAVE : 480Mb/s

MATERIALI : TPE / KOKA ALUMINI TE ZGJEDHUR

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE DIZENJIM ELEGANT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGURON KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER THYERJES E PERTHYERJES,

ÇIP INTELIGJENT PER TE KARIKUAR DHE TRANSMETUAR TE DHENA NJEKOHESISHT DHE ME SHPEJTESI TE LARTE DERI NE 480Mb/s

TRANSMETONI ME LEHTESE DOKUMENTE TE MEDHA, 1GB PER VETEM 24 SEKONDA,

KOKA KONTAKTI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT JANE REZISTENTE NDAJ KORROZIONIT DHE OKSIDIMIT,

KORDONI I VESHUR ME GOMINE TE ZGJEDHUR KA ELASTICITET TE LARTE,

REZISTENCE NDAJ PERTHYERJES DHE NGATERRIMIT

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?