Sale!

Remax 300HB

6,490L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : REMAX

MODELI: RB-300HB

VERSONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FISHE AUX : 1m

FREKUENCA : 20 – 20000Hz

NDJESHMERIA : 100±3dB

MIKROFON : PO, HD

VECORI : VESHORE SUPER E BUTE ME VESHJE LEKURE,

NUK NDJENI LODHJE A PO DHIMBJE VESHI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

DIAMETER I KONSIDERUESHEM PREJ 76mm,

DIZENJIM PER ANULLIMIN E ZHURMAVE,

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE MUNDESON QE ME NJE KARIKIM TE DEGJONI DERI PLOT 14 ORE,

BOKSE ME CILESE TE LARTE OFROJNE TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

MUND TE LIDHET NJEHOHESISHT ME DY PAISJE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET E BLUETOOTH-IT TE DISPONUESHME NE TREG ME SISTEM OPERATIV iOS DHE ANDROID,

MUNDESON LIDHJEN DHE NEPERMJET PORTES AUX

TJETER : BUTONA KONTROLLI INTELIGJENT DHE ME PREKJE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?