Sale!

Remax S20 Sport

2,890L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : REMAX

MODELI : RB-S20
VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 65mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM DERI NE 3 – 4 ORE / NE STANDBY 60 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 – 20000Hz

MIKROFON : PO, HD

KUNDER UJIT : PO , IPX4

VECORI : DIZENJIM ERGONOMIK PER TA MBAJTUR GJATE PA E NDIER

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

QARTESI NE CDO DIAPAZON FREKUENCE

TEKNOLOGJIA KUNDER SHIUT DHE DJERSES IPX4 E BEN IDEALE KETE KUFJE PER VRAP, PALESTER, CIKLIZEM APO CDO STERVITJE TJETER,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTONA KONTROLLI NE TRUPIN E KUFJES E BEJNE ME PRAKTIKE DEGJIMIN E MUZIKES APO PERGJIGJEN NDAJ TELEFONATES,

PAMJE MODERNE SPORTIVE QE BEN DIFERENCEN

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?