Sale!

Samsung Akg

690L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : SAMSUNG

MODELI : EO-IG955

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : ABS + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 – 20000Hz

NDJESHMERIA : 93.2dB

MIKROFON : PO

VECORI : KUFJE ORIGJINALE TE MARKES SAMSUNG

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

PERSHTATET GJERESISHT PER PAISJET ME PORTE AUDIO 3.5mm

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?