Sale!

Samsung Galaxy Watch Active 2

34,900L

  Transport në Gjithë Shqipërinë FALAS
 Garanci 12 muaj!
 I Ri

MARKA : Samsung

NGJYRA : E ZEZE,

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM :  Android dhe IOS

VECORI : Me shume se thjesht nje mates, ora Active 2 nga Samsung eshte motivuese, trajnues dhe shoqerues i mire. Pajisur me shume sensore me te cilet do ju mbaje te informuar per cdo detaj ne cdo moment.

Open chat
Ju duhet ndihme?
Powered by Join.chat
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?