Sale!

SILICONE CASE

690L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

EMRI : COVER SILIKONI

MARKA : APPLE & SAMSUNG

MODELI : SILICONE CASE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE & Samsung

MATERIALI : SILIKON

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E GJELBER / E VERDHE / BLU / ROZE / VIOLET

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI : MATERIAL SUPER I BUTE NE PREKJE QE OFRON KAPJE TE QENDRUESHME, DIZENJIM I VECANTE ME SHTESE MIKROFIBER NE ANEN E BRENDSHME

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

PASTROHET LEHTE EDHE NGA BOJA E PENELATES

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?