Sale!

Swarovski Case

790L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MODELI : SWAROVSKI PER MODELET ( X/ XS / XS MAX / 11 / 11 PRO /11 PRO MAX)

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : iPHONE

MATERIALI : ABS

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL ME GOMINE DHE PLASTIKE TE FORTE MODERNE PLOT STIL TE MARKES SWAROVSKI

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?