Sale!

iPhone USB C- Lightning

590L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : Iphone C-Lightning

MODELI : Fast Charger Iphone cable

GJATESIA : 1m

PERDORIMI : PER KARIKIM

FISHA : DALJE TYPE-C NE LIGHTNING

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE TYPE-C DHE ME PORTE LIGHTNING PER IPHONE DHE IPAD

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM SHUME TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT ME SHPEJTESI TE JASHTEZAKONSHME

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?