Sale!

XHAM MBROJTES APPLE IPAD

690L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

EMRI : XHAM MBROJTES

MARKA : Per te gjithe modelet Apple Ipad

I PERSHTASHEM PER : APPLE IPAD

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE MBROJTJE NGA GERVISHTJET OSE GODITJET E PAPRITURA

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

TJETER : ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE PERSHTATET SHUME MIRE ME IPADIN TUAJ

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?