Sale!

XHAM ME XHEL

790L

 Transport në Gjithë Shqipërinë 300 lek
 Brënda Tiranës Falas

MARKA : UVGLASS

MODELI : UVGLASS

I PERSHTASHEM PER : SAMSUNG

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI GJITHMONE DHE NJE DIFFERENCE SHUME E MADHE NE MBROJTJE NGA GERVISHTJET, SHENJA GISHTASH, UJI , VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

PERFORMANCE E DUKSHME DHE CILESI E LARTE

TJETER : RUAN PERFORMANCEN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE

MENYRA E VENDOSJES :

1.PASTRONI EKRANIN E TELEFONIT ME PECETA ALKOOLI QE JANE NE PAKETIM

2. SIGUROHUNI QE NUK KA GRIMCA PLUHURI NE EKRAN

3. VENDOSNI XHELIN NGJITES MBI EKRAN

4. VENDOSNI XHAMIN E TEMPERUAR MBI EKRAN DHE SIGUROHUNI QE TE MOS FORMOJE FLLUSKA AJRI

5. NESE FORMOHET NDONJE FLLUSKE NGRENI ME KUJDES XHAMIN DHE ULENI POSHTE PRAPE DERISA FLLUSKAT TE ZHDUKEN

6. POZICIONOJENI XHAMIN NE MENYRE KORREKTE DHE LERENI XHELIN TE PERHAPET NE TE GJITHE SIPERFAQEN E XHAMIT

7. MERRNI DRITEN ULTRAVJOLLCE QE ESHTE ME PAKETIM DHE NDRICOJENI EKRANIN DERISA XHELI TE NGURTESOHET

Open chat
Ju duhet ndihme?
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?