Sale!

XIAOMI Mi Band 4

4,900L

  Transport në Gjithë Shqipërinë FALAS
 Garanci 12 muaj!
 I Ri

MARKA : Xiaomi

NGJYRA : E ZEZE, E Kuqe , Lejla , E bardh, Blu

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM :  Android dhe IOS

VECORI : Modeli me i ri Mi Band 4 vjen me ekran me te madh dhe plote ngjyra. Perfitoni ekran me shume dhe pamje shumengjyreshe ne kycin tuaj. Kundra ujit, eshte e pershtatshme per cdo aktivitet gjate dites tuaj. Jetegjatesi baterie deri ne 20 dite me nje karikim te vetem.

Open chat
Ju duhet ndihme?
Powered by Join.chat
Pershendetje,
Si mund t'ju ndihmojme?